Hakkımızda

Konukredi, krediler, banka ve bankacılık ve diğer finans konularında pratik bilgiler sunan online bilgi kaynağıdır.

Bankalardan almayı düşündüğünüz bireysel ve ticari krediler hakkında doğru bilgiyi insanlara sunmak ilk misyonumuzdur. En iyi kredi veren bankalardan, kredi hesaplama araçlarına ve kredi faiz oranlarına kadar hiç bir yerde bulamayacağınız bilgileri sizlere sunmak için buradayız.

İkinci misyonumuz ise, banka ve bankacılık işlemlerine, internet bankacılığı, eft nasıl gönderilir gibi bir çok konuda bilgi sahibi olmayanları bilgilendirmek, bankacılık işlemlerinin nasıl yapılacağını kolay bir şekilde anlatmak yer almaktadır.

Deneyimli ve alanında tecrübeli editör kadromuzla doğru ve güncel bilgileri sunmak bizim için çok önemli. Günümüz ekonomik koşullarını göz önünde bulundurduğumuzda, para söz konusu olduğunda sadece yaptığınız seçimlerden değil, aynı zamanda onları uygulamanıza da yardımcı olan bilgilerden de emin olmanız gerektiğine inanıyoruz.

İlkelerimiz

Konukredi sitemizde yer alan her bir içeriği, ilkelerimizi göz önünde bulundurularak derler ve yayınlarız.

Okurlarımız Önceliğimiz: Konukredi’de bir numaralı hedefimiz, okurlarımızın kredi, banka ve finansal yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı olmaktır. Sitemizi her ziyaret ettiğinizde, bunu başarmanıza yardımcı olacak mümkün olan en iyi içeriği sağlamak için çalışırız.

Güvenilir Bilgi Şart: Yeni içeriklerimizi en güncel araştırmalardan, gelişmelerden, yasal değişikliklerden, trendlerden ve daha fazlasından ilham alarak oluştururuz. Ek olarak, içeriklerimizi resmi kaynaklara ve finans uzmanı topluluklarının şu anki anlayışını yansıtan güvenilir araştırmalara dayandırırız.

Problem Varsa Çözümü Burada: Bir krediye başvuru sürecini ya da bir finansal hedef için tasarruf etmenizi biraz daha kolaylaştıramıyorsak, bu bizim işimizi iyi yapmadığımız anlamına gelir. Biz, her zaman içeriğimizi olabildiğince pratik ve uygulanabilir hale getirmek için çalışıyoruz.

İletişim

Adres: Maslak Mah. Eski Büyükdere Caddesi No:9/78
İz Plaza Giz Giriş Kat, Daire:1, 34485
Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0 212 329 79 00
Mail: bilgikonukredi@gmail.com